February 2016

Diary #33

17. february 2016 at 13:46 | Kateřina. |  Diary
Ahoj!

Půlka měsíce opět za námi a já jsem tu s novým článkem. Bude to zase, jak jinak než povídací. Mám toho totiž hodně co říct a nechci dělat jen informační článek, protože to nebudou jen informace.

Říkáte si, že jsem tu zase dlouho nebyla? Ano, já vím, zase jsem se na to vykašlala, ale má to pár důvodů, které bych ráda tady v tomto článku nějak objasnila a dál i řekla, na co se můžete těšit.

Takže, důvod, proč jsem tu nebyla je naprosto jednoduchý. Absolutně žádný čas! Pořád se něco dělo ve škole a když už jsme měli týdenní prázdniny, kdy jsem se těšila, že zase budu mít volno a stihnu něco udělat, tak jsem jen chodila do práce. Ale zase na druhou stranu, alespoň mám nějaké peníze, protože ty se mi teď budou hodit. Jinak jsem ani nic zvláštního nedělala, pořád stejný stereotyp jako škola, práce, spánek.. A takhle dokola.

Článek Ask, už je ve ''výrobě''. Pracuji na něm a měl by vyjít zhruba ke konci týdne. Otázek jste mi napsali celkem dost, za což jsem moc ráda a chtěla bych vám za to poděkovat.

Jako další článek můžete čekat nějaké outfity, které se teď posnažím nafotit co nejvíc, protože tuto rubriku docela zanedbávám.

Další na seznamu je Shopping článek part two. Vyjít by měl možná ještě před Askem, ale to si ještě nejsem jistá. Jinak ale už zase proběhly menší nákupy, takže nejspíš udělám hned potom další. Vím, jsem vážně hrozná.

A ještě bych chtěla zmínit, že stále probíhá kontorla oblíbených, tak kdo se ještě nenapsal, má ještě možnost.

Jako poslední mě napadla nová rubrika s názvem Trips, kde by byly většinou fotky, třeba z různých procházek a nebo z výletů, na které bych jela. Co vy na to? Dejte mi vědět dolů do komentářů.

Mějte se krásně!Outfit #5

2. february 2016 at 15:59 | Kateřina. |  Outfits
Ahoj!

Po dlouhé době tu máme opět nějaký ten outfit.

Tento je takový ''domácí'' a pohodlný. Mám šedé legíny z New Yorkeru, černé tílko z C&A a pruhovaný cardigan ze stránky Wish.com (= je to něco jako eBay a Aliexpres dohromady).
Samozřejmně nesmí chybět hodinky zn. Esprit, jako doplněk.
Omlouvám se, ale šedé legíny nejspíš nepůjdou moc vidět :-)


Líbí se Vám?


Questions #1

1. february 2016 at 14:37 | Kateřina |  Ask
Ahoj!

Nápis je v procesu vytváření, takže zatím bez nápisu.

Tento článek je tedy určen pro otázky do Asku.
Můžete se mě ptát přímo pod tento článek a nebo na Twitteru s hastagem #askreddiary.

První ask vyjde, až tu bude pár otázek, ale počítám nejdéle za týden.