September 2015

Diary #28

22. september 2015 at 17:28 | Kateřina. |  Diary
Ahoj!

Dnes tu jsem s dalším povídacím článkem. Tentokrát bude docela dlouhý, protože bych tu ráda napsala svojí příhodu, která se mi včera stala. Docela mě to z části naštvalo, ale teď už to beru normálně.

U jedné nejmenované firmy jsem si koupila použitý Apple iPhone 5, který jsem měla jako dárek k narozeninám. Kupovala jsem ho 16.6. Bohužel jsem ho musela dát reklamovat po dvou měsících, kvůli výpadkům signálu. Čekala jsem celkem dlouho, tak jsem se rozhodla, že tam zajdu. Datum přijetí byl 19.8. a jelikož včera bylo 21.9. a sms s oznámením stále nikde, šla jsem se tam osobně.

Přišla jsem s reklamačním listem a pan prodavač byl skoro bezeslov. Stále chodil do skladu, pak se zase vracel a takhle asi dvakrát. Nakonec jsem se musela sama zeptat, jak to teda je a on řekl, že už uběhla reklamační lhůta (néé, to bych nevěděla :-D) a že mi vrátí peníze, protože netuší kde a co s telefonem je.

Trošku jsem se nad tím pozastavila, jestli to myslí vážně. Dostala jsem zpět peníze za telefon, ale být bez telefonu by pro mě byla noční můra. Šla jsem se tedy podívat do různých obchodů s telefony, až jsem nakonec v jednom skončila a vybrala si ten samý model, také použitý. Zaplatila jsem za něj stejnou částku a spokojeně odešla domů.

Když jsem přišla domů, telefon jsem nabila a vložila simkartu. Chvíli to fungovalo a poté mi zase hlásilo ''žádná služba''. Už jsem byla vážně naštvaná a v duchu jsem si říkala, jaká je pravděpodobnost, že narazím na stejný problém. Vydala jsem se teda zpátky do města do obchodu. Tam mi paní řekla, ať si nechám znovu vyměnit simkartu, že občas blbnou..

Nechala jsem si tedy vyměnit simkartu a čekala 20 minut, než se mi aktivuje. Vložila jsem jí do telefonu a opět ''žádná služba''. Znovu jsem vyrazila do obchodu, kde mi paní řekla, že tedy neví kde je problém. Tak jsem jí nabídla, že bych jim tam nechala ten, co jsem si koupila a vzala si nový, repasovaný (opravovaný přímo v Apple). Souhlasila a ještě jsem zbytek doplatila.

Teď už jsem naprosto spokojená, telefon funguje tak jak má a já jsem zase spokojená, že mám svého, i když jiného, mazlíka doma.

Také se vám někdy něco podobného přihodilo? A pokud jste to dočetli až sem, tak gratuluji! :-D

Mějte se krásně!


Shopping #4

20. september 2015 at 18:47 | Kateřina. |  Shopping
Ahoj!

Omlouvám se za spoždění článku s nákupy, ale docela se mi prodloužila cesta domů a najednou jsem byla ve skluzu.. Jinak ještě bych se chtěla omluvit za kvalitu fotek, ale pořád se mi nevrátil můj telefon z opravy, takže mám náhradní a fotky jsou na prd.

Nechci to tu dlouho okecávat, tak jestli vás zajímají nákupy, tak klikněte na celý článek.

Diary #27

20. september 2015 at 13:37 | Kateřina. |  Diary
Ahoj!

Dnes tu bude takový docela informativní článek. Mám hodně věcí, které bych sem chtěla napsat, takže možná bude delší než obvykle.

První, co bych chtěla vyzkoušet a určitě o tom dám vědět, je henna na vlasy. Všichni říkají, že je super a lepší než normální chemická barva. Já mám od barvení a žehlení vlasy docela zničené, takže jsem udělala radikální krok. Přestala jsem si žehlit vlasy a teď je mám nově obarvené, ale tak za měsíc, za dva, bych chtěla vyzkoušet hennu.

Celkově jsem začala o vlasy a nehty víc pečovat. Koupila jsem si v DMku vitamíny na vlasy a balzám na zničené vlasy. Uvidíme, jaké zázraky mi to udělá :-) Později mohu udělat i recenze, až to budu mít vše odzkoušené.

Dnes přidám nákupy. Počítám, že to bude tak kolem 5 hodiny. Jsem u rodičů a ve 3 pojedu domů, takže to nafotím a zveřejním :-)

Roztřídila jsem si oblíbené a už v tom mám docela pořádek, takže super. Pořád nabírám, jelikož se to docela protřídilo tak mám místa dost.

Mějte se krásně!


Diary #26

19. september 2015 at 14:59 | Kateřina. |  Diary
Ahoj!

Opět zase po dlouhé době píši nějaký článek. Měla jsem spoustu práce, co se týče školy, takže jsem neměla moc čas.

Na druhou stranu jsem zas za tu dobu stihla pár věcí nakoupit, takže přidám článek a novými věcmi. Mám z nich vážně radost.

Dnes ukončím zápis Favourites a trošku si je přetřídím. Ti, kteří mi nenapsali smažu a na jejich blog nebudu chodit, protože se mi potvrdilo, že jsou buď neaktivní, nebo jejich blogy už neexistují.

Článek s nákupy přidám zítra, až to všechno nafotím. Dnes budu číst knížky k maturitě a učit se. Takže nijak záživný den :-D. Ještě jsem si všimla, že jsem dlouho nepřidala žádný článek s outfity, takže to bych také chtěla změnit a začít víc přidávat do této rubriky.

Mějte se krásně!

Review #4

6. september 2015 at 14:10 | Kateřina. |  Reviews
Ahoj!

Dnes tu pro vás mám tolik očekávanou recenzi na štětce a beautyblender. Nebudu to dlouho okecávat a šla bych rovnou na to.

Diary #25

5. september 2015 at 16:48 | Kateřina. |  Diary
Ahoj!

Zase proběhla menší neaktivita, ale začátek školy byl strašně hektický, takže jsem nestíhala ani napsat článek. Probírali jsme maturitní šerpy, stužky a skleničky. Celkově vše, kolem maturity. Proto jsem se radši soustředila na školu, aby mi něco neuniklo.

Dnes budu dělat věci do školy, úkoly a podobné, protože příští týden už píšeme písemky. Hrůza..

Jinak, zítra počítejte s recenzí na štětce Sleek a beautyblender, o kterou jste si hodně psali. Dnes ji ještě budu připravovat, zítra doupravím a přidám. Jediné, co tak zmíním, že s nimi nemám vůbec žádný problém. Ale na zbytek si počkejte do zítra :-).

To by bylo asi vše, co jsem vám chtěla sdělit.

Mějte se krásně.