Diary #4

1. february 2015 at 10:34 | Kateřina. |  Diary

Ahoj!

Dneska jsem se probudila celkem brzo. Už někde od 8 jsem vzhůru a to mi nedělá moc dobře :-D. Čím dřív vstáváte, tím pomaleji utíká den. A je to pravda. Nasnídala jsem se, chvíli brouzdala po internetu. Nuda mě donutila k vymýšlení nejrůznějších věcí. Nejdřív jsem si v pokoji uklidila (ano, sama od sebe :-D). Pak přišel ten ''nejlepší'' nápad, který jsem mohla dostat. Začala jsem si přerovnávat skříň s oblečením. Nakonec to dopadlo tak, že pár kousků jsem vyhodila, protože byly buď seprané, vytahané a nebo mi byly malé. Roztřídila jsem si trička na tři hromady. První byla s tílky, druhá s tričky s krátkým rukávem a třetí s tričky s dlouhým rukávem. Dopadlo to v celku fajn a zabralo mi to docela dost času, což byl účel :-).

S přítelem jsme nakonec na biliard jeli. Byla to zábava, protože jsem většinou vyhrávala. Když už se mi to nepovedlo, byla jsem naštvaná a nechtěla hrát dál (jojo, celá já :-D). Dnes spím u něj, takže celou noc strávíme jak jinak než koukáním na filmy :-D. Většinou jsou to horrory, ale občas i nějaká ta komedie. Možná se podíváme na AHS (American Horror Story). Nejlepší seriál!! Koukáme na to málokdy. Už jsme v půlce čtvrté série a přece by byla škoda, dokoukat to za jeden den, abychom se pak neměli na co dívat (pátá série zatím nevyšla a ani nevím kdy výjde).


Také když brzy vstáváte, máte nutkání dělat ty nejrůznější věci abyste zahnali nudu?
Máte nějaký oblíbený seriál?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jolča Jolča | 1. february 2015 at 10:37 | React

Já většinou vstávám hodně brzo i přes víkend a dlouho si čtu. Dělá mi to dobře :)

2 Freya Freya | Web | 1. february 2015 at 11:52 | React

Já jsem vstávala před chvilkou :D No kdybych vstala tak brzo tak bych asi nešla uklízet ale šla bych koukat na seriály :D
Jinak moc ráda spřátelím! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama